pozbywanie się kurzu po remoncie

Jak pozbyć się kurzu po remoncie?

Remont rzadko komu kojarzy się pozytywnie, głównie ze względów finansowych (potrafi zrujnować domowy budżet), a także na brud, jaki jemu towarzyszy. Co więcej, potrafi ciągnąć się w nieskończoność, przyprawiając o zawrót głowy. Najłatwiej, gdy jest wykonywany w pustym mieszkaniu, ale nie zawsze jest to możliwe. Najczęściej jednak remontujemy nasz dom, jednocześnie w nim mieszkając, albo przynajmniej trzymając w nim swoje meble i inne rzeczy. Gdy już przyjdzie długo wyczekiwany koniec remontu, należy wziąć się za gruntowne sprzątnie. A jak pozbyć się kurzu po remoncie?

Czytaj więcej

Jak myć okna myjką Karcher?

Mycie okien bywa nie lada wyzwaniem, zwłaszcza gdy mamy ich całkiem sporo w domu i to jeszcze w wersji balkonowej. Dlatego też warto tradycje metody czyszczenia powierzchni szklanych zastąpić dobrej jakości myjką do mycia okien. W ten sposób nie tylko oszczędzimy czas, ale przede wszystkim umyte powierzchnie będą wyjątkowo czyste i pozbawione smug. Obecnie najlepszą myjką na rynku jest Karcher. Przyjrzyjmy się, zatem bliżej tej myjce do okien.

Czytaj więcej

pranie ekstrakcyjne karcher

Co to jest pranie ekstrakcyjne?

Jeżeli chcesz aby Twój dywan lub sofa były zadbane i utrzymane w czystości koniecznie zastosuj pranie ekstrakcyjne. Jest to jeden z najpopularniejszych i od lat stosowanych sposobów prania m.in. tapicerek i dywanów. Prawidłowo wykonane czyszczenia ekstrakcyjne skutecznie usuwa zabrudzenia i plamy z włókien tkaniny, a także zapobiega powstawaniu zacieków, które często pozostają po samodzielnym praniu dywanów czy narożników. Czyszczenie ekstrakcyjne wbrew pozorom nie kosztuje wcale tak dużo i nie trwa długo. Nawet w ciągu paru godzin Twoja sofa będzie czysta i gotowa do użytkowania.

Czytaj więcej

pranie dywanów kacrherem

Jak prać dywan karcherem?

Z pewnością każdy z nas w swoim dzieciństwie spotkał się z widokiem trzepania dywanu. Chociaż wielu osobom błędnie wydaje się, że ten przedświąteczny zwyczaj powoli zanika, to nie da się ukryć, że pokolenie naszych dziadków, a nawet naszych rodziców, pokazało nam słuszny wzorzec, jeżeli chodzi o osiągnięcie efektu czystości na naszych miękkich dodatkach do podłóg.

Czytaj więcej

czyszczenie parownicą

Czyszczenie parowe

Czy wiesz, że możesz użyć urządzeń parowych do czyszczenia niemal każdej powierzchni w domu?
W rzeczywistości czyszczenie parą ma wiele zalet, które mogą sprawić, że będziesz się zastanawiać, dlaczego wcześniej nie uwzględniłeś tego w swojej procedurze czyszczenia domu.

Czytaj więcej

Strona 1 z 4

© 2015 All Rights Reserved Mr Karcher Poznań | profesjonalne czyszczenie, pranie wykładzin, dywanów oraz tapicerki samochodowej