odkurzacz piorący

Jak prać odkurzaczem piorącym karcher?

Właściciele dywanów bądź wykładzin często borykają się z problemem usunięcia z ich powierzchni plam. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku tapicerki fotela bądź kanapy. Jednak w przypadku każdych, nawet tych ciężkich zabrudzeń ich wygląd można poprawić z pomocą odkurzacza piorącego Kärcher

Czytaj więcej

myjka karcher

Jak zwiększyć ciśnienie w myjce Karcher?

Drogie meble, dywany, czy podobnego rodzaju wyposażenie domu, jak również samochód to dla wielu osób niebagatelne inwestycje. Dlatego właśnie tak istotną kwestią wydaje się zachowanie ich w jak najlepszym stanie, tak by mogły służyć i cieszyć użytkowników możliwie jak najdłużej. Jest wiele sposobów dbania o domowe wyposażenie, czy samochód, większość z nich wymaga jednak dość dużego nakładu pracy, a wiele również finansów na zakup odpowiednich środków. Idealnym rozwiązaniem wydaje się więc ciśnieniowa myjka parowa. Tego rodzaju urządzenia są bardzo skuteczne w czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni. Ze względu na jakość szczególnie cenione są myjki Karcher. Prawidłowe działanie myjki zależne jest jednak od odpowiednio wysokiego ciśnienia. Jak zwiększyć ciśnienie w myjce Karcher?

Czytaj więcej

mycie kostki brukowej

Jaki wybrać karcher do mycia kostki brukowej ?

Piękny dom – marzenie wielu ludzi. Piękny dom to nie tylko gustowne wnętrze, wielkie, błyszczące posadzki, ogromne okna i przestrzeń. Piękny dom to również wszystko, co widzimy wokół niego. Teren wokół domu to zapowiedź tego, co w środku, dlatego warto dbać o każdy jego aspekt. Szczególną uwagę warto zwrócić na właściwą pielęgnację kostki bukowej, która ze względu na intensywne użytkowanie najbardziej narażona jest na uszkodzenia i zabrudzenia.

Czytaj więcej

mycie dachu poznań

Jaki wybrać karcher do mycia dachu?

Każdy dach narażony jest na różnego rodzaju zanieczyszczenia, które sprawiają, że z czasem traci on swój elegancki wygląd. Działanie kwaśnych deszczy, zielonkawy osad z mchu czy nieestetyczne smugi z komina potrafią oszpecić cały budynek. Dodatkowo brud z dachu podczas deszczu może przenosić się na elewacje i występować w postaci brzydkich zacieków. Ponadto czynniki te mogą wpływać na szybsze niszczenie pokrycia dachowego, które z czasem zaczyna wymagać całkowitego malowania. Najlepszym sposobem na uniknięcie tego typu sytuacji jest regularne mycie dachu.

Czytaj więcej

Jaki płyn do myjki do okien wybrać?

Myjka ciśnieniowa to niezwykle przydatne narzędzie w każdym domu. Niezwykle przydaje się ona podczas mycia okien i innych powierzchni szklanych. Wszyscy wiemy, jak wiele problemów może sprawiać ta prosta z pozoru czynność. Jest ona przede wszystkim bardzo czasochłonna, szczególnie w domach, gdzie okien do umycia jest naprawdę sporo. Oprócz tego musimy poświęcić nieco czasu na znalezienie odpowiednich środków czystości. Co prawda wybór na rynku jest bardzo szeroki, ale trzeba spędzić nieco na eksperymentowaniu aby wiedzieć, które produkty są faktycznie najlepsze.

Czytaj więcej

Strona 1 z 5

© 2015 All Rights Reserved Mr Karcher Poznań | profesjonalne czyszczenie, pranie wykładzin, dywanów oraz tapicerki samochodowej